O MNIE

Mam na imię Anna.

Swoją pracę w zawodzie wizażysty rozpoczęłam ponad 14 lat temu, kiedy pędzli do makijażu poszukiwało się w sklepach z akcesoriami dla artystów malarzy. To były trudne czasy dla pasjonatów makijażu, jednak ten okres zbudował we mnie pewność, że jest to moja pasja i zawód, z którym pragnę związać przyszłość.

Ukończenie rocznej szkoły wizażu i stylizacji otworzyło dla mnie furtkę do świata piękna. Współpraca z największymi koncernami makijażowymi, dla marek takich jak: L’Oreal, Maybelline, Helena Rubinstein, ugruntowała moją pozycję na rynku makijażowym i pozwoliła na zdobycie doświadczenia, które obecnie z pasją i zaangażowaniem wykorzystuję w pracy z klientkami indywidualnymi.

W 2018 roku marka BOHO BEAUTY – producent profesjonalnych pędzli i akcesoriów do makijażu, doceniła moje doświadczenie i zaprosiła mnie do współpracy przy tworzeniu swojej pierwszej kolekcji pędzli dla wizażystów i pasjonatów makijażu. Można zapoznać się z ich doskonałą jakością podczas organizowanych przeze mnie indywidualnych warsztatów makijażu

Przez wiele lat mojej działalności w zawodzie wizażysty, miałam okazję poznać i malować mnóstwo przesympatycznych, pięknych i inspirujących kobiet.

To Wy sprawiacie, że kocham to co robię całym sercem. Podczas sesji zdjęciowych, szkoleń makijażowych i spotkań indywidualnych pozwalacie mi poznać siebie, dzięki temu mogę poprzez makijaż pokazać to, co w Was najpiękniejsze. Szczególnie zapadające w pamięć, są chwile przygotowań do wyjątkowego dnia w życiu – Dnia Ślubu.

Zawsze jest mi niesamowicie miło uczestniczyć z Wami w tym bogatym w emocje momencie. To piękny czas. Wybierając mnie na kreatora swojego wizerunku, stawiacie na wysoką jakość i wieloletnie doświadczenie.

A ja zapewniam je Wam pracując na najwyższej jakości, profesjonalnych i selektywnych kosmetykach do makijażu.

Moja podróż po świecie piękna trwa i daje mi mnóstwo satysfakcji każdego dnia.

Obecnie do wizażu i stylizacji wizerunku dołączyła również stylizacja paznokci. Moim celem jest bowiem zadbać o wizerunek moich klientów w sposób kompleksowy.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

LARTE
Anna Szymczak
makijaż i stylizacja paznokci